В «Єдиному вікні послуг» служби зайнятості доступні сотні програм підтримки ВПО, ветеранів та людей з інвалідністю!

Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Тепер вся інформація про послуги служби та інших недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці.

Держслужба зайнятості завдяки «Єдиному вікну послуг» впорядкувала дані про програми підтримки для вразливих категорій громадян та об’єднала довкола них не лише регіональні центри, а й комунальні установи, благодійні фонди, недержавні та громадські організації, міжнародних партнерів.

Це дозволяє людям отримати інформацію про різноманітні соціальні послуги та підтримку з боку недержавних організацій, а також консультації і допомогу, що безпосередньо впливають на подальше професійне життя, навчання, працевлаштування, відкриття власної справи тощо. Так, наприклад, внутрішньо переселені люди можуть дізнатися де отримати гуманітарну, матеріальну, юридичну або психологічну допомогу, відновити документи та інше, ветерани та ветеранки знайдуть інформацію про можливості адаптації військового досвіду у цивільне життя або відкриття власної справи чи отримання нової цивільної професії, людям з інвалідністю організації-партнери нададуть необхідну їм допомогу.

Людина самостійно може отримати інформацію про допомогу у своїй області та громаді. Для цього необхідно на сайті Державної служби зайнятості перейти за посиланням «Єдине вікно послуг» https://www.dcz.gov.ua/onewindow, де розміщені дані організацій-партнерів, що пропонують свої соціальні послуги.

Варто обрати з випадного списку регіон, район і громаду та вказати, хто шукає допомогу: ВПО, учасник чи учасниця бойових дій або особа з інвалідністю. Далі натиснути опцію «шукати». Система видасть перелік організацій, види послуг та контактні телефони.

Крім того, громадські організації можуть самі подати свої дані на портал та після перевірки стати партнерами служби зайнятості. Свого часу так зробив благодійний фонд «Щедрик» з Миколаївщини. Він долучився до сервісу «Єдине вікно послуг», щоб допомагати внутрішньо переміщеним особам в навчанні, перекваліфікації та працевлаштуванні. У першій його програмі взяла участь 51 людина зі статусом ВПО, яка безкоштовно отримала професії пекаря, кравця й вебдизайнера та надалі знайшли роботу. 

Щоб дізнатися більше про можливості державних та громадських програм допомоги, які об’єднав сервіс «Єдине вікно послуг», слід звернутися до центру зайнятості у найближчому місті. Також звернувшись до найближчого центру зайнятості, можна отримати не тільки супровід у працевлаштуванні та кар’єрне консультування, а й інформацію щодо:

– відновлення документів;

– гуманітарної і психологічної допомоги;

– соціального захисту;

– отримання житла;

– медичного обслуговування;

– грантів для розвитку й відкриття власної справи;

– безоплатного навчання й перекваліфікації.

Фахівці поспілкуються з відвідувачем, врахують його ситуацію та потреби й розроблять персональний план дій. У центрі зайнятості оцінять, які послуги вони зможуть надати самі, а для яких долучать партнерські організації. За більш детальною інформацією звертайтеся до Покровського управління Нікопольської філії за адресою: м. Покров, вул. Героїв України, 5 або за телефоном (096)1196760; (068)7716401.

Напередодні Міжнародного дня толерантності, який у всьому світі відзначається 16 листопада, в нашому навчальному закладі пройшли онлайн та офлайн виховні заходи. Міжнародний день толерантності запровадили у 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. У перекладі з латинської «tolerance» означає «терпіння». Толерантність (терпимість) означає, що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнавати таке ж право за […]

Пишаємося нашою коліжанкою, викладачем професійно-теоретичного навчання Волохатою Любов Валерівною, яка пройшла сертифікатну програму навчання “Рівний Рівному” за ініціативи Женевської Освітньої Фундації та Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, за підтримки програми ЄС “EU4Health” спрямованої на підготовку спеціалістів, які надаватимуть першу психологічну допомогу дітям, що пережили важкі часи та отримала Сертифікат за участь у […]

Вітаємо колектив здобувачів освіти групи №433, Кутову Аліну група №432, здобувачів освіти групи №332 Мезенцева Володимира та Завірюху Михайла за чудові, креативі композиції!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x