Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Мета – привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

26.11.2024 керівником гуртка “Феміда ” (Морковський І.В.) було проведено виховний захід для здобувачів освіти груп №233 та 235 за темою: “Домашнє насилля”.

Здобувачам освіти було роз’яснено поняття “насилля “, приведено ситуативні приклади та алгоритм дій у разі потреби, щоб захистити себе та своїх рідних.

#НеМовчи#StopBullyingDay

28.11.2024 бібліотекарем Лупачовою Т.І. було проведено інформаційно-просвітницькі тренінги на тему “Гендерна рівність”.

Ґендерна рівність означає, що всі людські істоти мають свободу для розвитку своїх особистих здібностей та свободу вибору без обмежень, пов’язаних із жорстко закріпленими гендерними ролями. Тобто різна поведінка, прагнення та потреби жінок і чоловіків враховуються, оцінюються й підтримуються рівним чином. (Європейська Комісія, 2004)

Рівність не означає, що жінки та чоловіки стануть однаковими, але права, обовʼязки та можливості жінок і чоловіків не залежатимуть від того, народилися вони жінками чи чоловіками.

#16DAYS_against_Violence

Також класним керівником групи №235 Коваленко Г.О. було проведено виховну годину “Права та обов’язки дитини”.

Правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття. Малолітньою вважається дитина до чотирнадцяти років. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

Фізична особа у віці від 14 до 18 років (неповнолітня) має право:

1) самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами;

2) самостійно здійснювати права на результати інтелектуальної діяльності, що охороняються законом;

3) бути учасником (засновником) юридичних осіб, якщо це не заборонено законом або установчими документами юридичної особи;

4) самостійно укладати договір банківського вкладу (рахунку) та розпоряджатися вкладом, внесеним нею на своє ім’я (грошовими коштами на рахунку).

Неповнолітній несе відповідальність за шкоду, завдану нею іншій особі. Неповнолітній (у віці від 14 до 18 років) відповідає за завдану ним шкоду самостійно на загальних підставах.

Щиро вітаємо Катерину Володимирівну Черненко, практичного психолога КЗО «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» ДОР, з почесною нагородою! За результатами обласного конкурсу гендерночутливих сценаріїв “Погляд на рівність” Катерина Володимирівна посіла ІІ місце. Це визнання — свідчення професіоналізму, творчого підходу та глибокого розуміння важливості теми гендерної рівності та безпеки в освітньому середовищі. Бажаємо нових звершень, […]

У КЗО «ПЦППРК» ДОР» впроваджено інноваційний курс Microsoft Generative AI, який відкрив нові горизонти у підготовці здобувачів освіти до життя та професійної діяльності в цифрову епоху. Штучний інтелект не лише зручний спосіб отримати швидку відповідь. Це потужний інструмент для аналізу, творчості, створення проєктів і навіть моделювання складних життєвих ситуацій. За результатами впровадження курсу: Заклад освіти […]

Висловлюємо щиру подяку та захоплення Мокрусі Віті Анатоліївні, викладачці української мови та літератури Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, за високий рівень педагогічної майстерності, креативний підхід до викладання та активну участь у професійних конкурсах! Ваш відеоурок на тему “Значення творчості Івана Франка” отримав схвальні відгуки в обласному конкурсі «Мій відеоурок», а Диплом ІІ ступеня […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x